W dniu dzisiejszym (01.09.) na boisku przy ul. Młyńskiej 52 w Bielsku-Białej MKS Lędziny ma odrobić ligowe zaległości z 1 kolejki w pojedynku z BKS Stal (godzina 18.00). Czy uda się zagrać na obiekcie na tzw. „górce” przekonamy się zapewne popołudniu… Wiele wskazuje na to, że tak, bowiem pogoda stopniowo się poprawia.

Odwołane już zostało inne zaległe spotkanie, w którym JUWe rywalizować miało z LKS Łąka. Odwołano także mecze 4 kolejki tyskiej A klasy, co ma wpływ na terminarz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. W związku z tym, pucharowy mecz „dwójki” MKS-u z LKS Woszczyce został przełożony na środę 15 września na godzinę 17.00 (przypominamy, że w tym samym dniu pierwsza drużyna rywalizować będzie z LKS II Goczałkowice-Zdrój).