Kibiców pierwszej drużyny serdecznie zapraszam na godzinę 17 w sobotę do Cielmic, na mecz MKS-u z Ogrodnikiem. Przypominam o tym, że to spotkanie pierwotnie odbyć się miało w Lędzinach, lecz z racji dożynek w Lędzinach gospodarz tego meczu został zmieniony.

Lędzinianie jadą do Cielmic zrehabilitować się za porażkę 2:3 z Sokołem Wola i walczyć tym samym o kolejne punkty dające miejsce w czołówce tabeli. Podopieczni Damiana Białasa będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, gdyż po 4 spotkaniach mają zaledwie 1 oczko na swoim koncie. Ostatnio ulegli na własnym boisku Czarnym z Piasku 1:2. 15 miejsce w tabeli z pewnością nie satysfakcjonuje tyskich kibiców, więc emocje są gwarantowane. Wierzymy, że uda się powalczyć MKS-owi o 3 punkty i być może powtórzyć wynik z 29 kolejki sezonu 2006/2007, kiedy to na stanowisku trenera MKS-u debiutował trener Rozmysłowski, wtedy to lędzinianie zwyciężyli 2:0. W ubiegłym sezonie oba spotkania zakończyły się remisami (1:1 w Cielmicach oraz 0:0 w Lędzinach). Serdecznie zapraszam do Cielmic w sobotę:)