To już ścisły finisz sezonu 2014/2015. Dziś poznaliśmy mistrza grupy I, a zostały nim rezerwy GKS-u Tychy po wygranej w Kosztowach. Oto komplet rozstrzygnięć, wśród których zwraca uwagę i cieszy wysokie zwycięstwo MKS-u w Mysłowicach:

MKS – Górnik 09 Mysłowice 5:0 (3:0) Nikodem Nagi 19,40, Sopelewski 38k., 53 – wolny, Śliwa 88.

Nikodem Nagi po podaniu Karlika wbiegł i będąc sam na sam, zawodnik MKS-u strzela na wślizgu, otwierając rezultat spotkania. Podwyższył Sopelewski z karnego podyktowanego po faulu na N.Nagim. Od 42 minuty Górnik 09 gra w dziesiątkę, po drugiej żółtej, i w efekcie czerwonej kartce i faulu Piotra Rotko na Uniejewskim. Trzecią bramkę ponownie zdobywa Nagi objeżdżając bramkarza i pakując piłkę do siatki, podczas gdy rywale sygnalizowali spalonego. Kolejne trafienie Sopelewskiego to uderzenie z rzutu wolnego, który zaskoczył rywali płaskim dośrodkowaniem, które wpadło do siatki przy długim słupku, niejako na początek drugiej połowy meczu. Strzelanie efektownie zakończył Śliwa, przerzucając piłkę nad rywalem i uderzając z woleja po długim słupku.

MKS: Kwiatkowski – M.Nagi, Sopelewski, M.Roszak (Gardawski 58), Bednarek, Karlik (G.Kostrzewa 58), Uniejewski, Śliwa, Józefowicz, Woźniak, N.Nagi (Ł.Gąsior 75).

W innych meczach:

AKS Niwka – Pogoń 0:4 (0:0) Polarz 55,68k.,85k., Stojak 65,

Unia Kosztowy – GKS II 0:2 (0:2) Bukowiec 16,26

KS Żory – Ogrodnik 3:4 (2:2) Gancarczyk 4, Steleblak 12, Łapiński 82 – Żołneczko 24, Żytka 45, Klimas 67, Fijoł 78,

Sparta – MK Górnik 6:0 (4:0) Wysokiński 8,14, Kawulka 28, Markowski 75, Kamiński 60, Todorski 12

AKS Mikołów – Znicz 3:2 (2:1) Kulisa 2, Kubies 16, Badura 68 – Tomanek 37, Żupa 79

Unia B.St. – LKS Łąka 0:1 (0:0) Stęchły 90+4

Awansem: Piast – Rozwój II 1:2.