W dniu dzisiejszym prowadzona była relacja na żywo z meczu 18 kolejki ZINA klasy okręgowej pomiędzy Pasjonatem Dankowice, a MKS Lędziny. Lędzinianie zagrali kapitalny mecz, demolując wręcz gospodarzy! Za dwa tygodnie (28.11.) zagramy z LKS Bestwina, a stawką będzie I miejsce w tabeli podgrupy II na finiszu jesieni.

Pasjonat Dankowice – MKS Lędziny 2:7 (1:3) Czylok 24, Mazur 79 – Kostrzewa 15,37,47, Ingram 20, Śliwa 68, Malicki 72, Rzepa 74

MKS: Kuchta – Piekielny, Józefus, Statkiewicz, Gnojczewski (Gierczak 77), Ingram, Olszowski (Mielec 63), Nowrocki, S.Rzepa (P.Czudaj 85), Śliwa, Kostrzewa (Malicki 50).

Pasjonat: Kraus – Mi.Wróbel, Bieroński (75′ Kondziołka), Małysz, Preisner (77′ Pietrzyk), P.Tobiasz (46′ Balcarczyk), Sewera (46′ T.Magiera), Szary, Czylok, Sadlok, Mazur

Przebieg meczu:

15 min 0:1 po bramce Grzegorza Kostrzewy, dla którego to jest gol nr 100 w ligowych występach w barwach MKS!,

20 min i 0:2, tym razem gol Ingrama!,

22 min – gol kontaktowy dla Pasjonata i 1:2, jego autorem Czylok,

25 min – rzut karny dla MKS, lecz niestety Kostrzewa nie trafia w bramkę, zatem dalej 1:2,

37 min – Kostrzewa rehabilituje się za pudło z 11 m i podwyższa prowadzenie na 3:1!

Trwa przerwa.

50 min – to jest mecz Kostrzewy, który trafia po raz kolejny! 1:4. Niedlugo po tej bramce zastępuje go Łukasz Malicki,

68 minuta – swoje trafienie zalicza także Mateusz Śliwa i jest 1:5! wyścig najlepszych strzelców grupy II trwa w najlepsze,

72 min. – popis MKS-u trwa nadal! bramkę zdobywa Łukasz Malicki!

74 min. – to nie koniec, gol Sebastiana Rzepy i 1:7!

79 min, bramka dla Pasjonata i jest 2:7, trafił Mazur,

90 min – koniec spotkania! MKS zwycięża pewnie i wysoko!