Dzisiaj 9 Września o godz 16.30 w Rudzie Ślaskiej, MKS LĘDZINY rozegra swój 6 mecz w tym sezonie. Ilość pkt. zdobytych przez nasz zespół nikogo nie zadowala, więc na mecz do Kochłowic jedziemy z założeniem zdobycia 3 pkt. Urania w tym sezonie ma na koncie po 6 spotkaniach 10 pkt. Na mecz do Rudy Śląskiej, MKS wybiera sie w mocno okrojonym składzie bez Idczaka, K. Firleja, Jałowego oraz Dendysa. Pod znakiem zapytania stoi występ Bilińskiego który narzeka na uraz mięśnia.

Miejmy nadzieję że jednak ZYGA wybiegnie na boisko. Serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków piłki nożnej na ten mecz. Dla tych którzy zostaną w domu przygotowaliśmy relacje LIVE z meczu, dzięki uprzejmości Underka i Lasmana możemy śledzić przebieg meczu na żywo na naszym forum.