Orliki pod wodzą trenera Ryszarda Wowro, w dniu wczorajszym (20.10.) brały udział w swoim pierwszym turnieju halowym rozegranym w Mysłowicach, niestety nasi piłkarze przegrali wszystkie mecze, choć starali się z calych sił walczyć o korzystne rezultaty. Z UKS Szopienice 0:4; z Unią II  Kosztowy 1:2; MKS Mysłowice 0:2; UKS II Szopienice 0:2 i ponownie z Unią II Kosztowy 0:1.

„Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że pierwszy raz graliśmy na prawdziwej hali, płacąc niejako frycowe! Oczywiście są też pozytywy, bowiem w specjalnie zorganizowanej strefie umiejętności Kacper Hamik zdobył indywidualnie nagrodę za II miejsce  w strzałach na celność, która polegała na trafieniu do małych bramek pięć razy lewą, pięć razy prawą nogą. Kacper trafił wszystkie dziesięć razy z drugim czasem. Na dziewięćdziesięciu zawodników tylko czterech zawodników mogło poszczycić się takim osiągnięciem.+ – podsumowuje trener.

„Jak zawsze wyróżniam dwóch zawodników i tym razem są to właśnie Kacper Hamik oraz Daniel Segeth, natomiast zdobywcą jedynej bramki dla MKS Lędziny był Bartosz Płoski.”
„Na zakończenie chciałem dodać, iż organizacja turnieju przez Unię Kosztowy, pod patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice, stała na wysokim poziomie, a w finale UKS I Szopienice po świetnym spotkaniu wygrało z Unią I Kosztowy 1:0
Myślę, że doświadczenie zdobyte na tym turnieju będzie procentowało w przyszłości. Dziękujemy za zaproszenie i fantastyczne przyjęcie wszystkich zespołów”.