Ostatni raz w tym roku zapraszamy wszystkich Mieszkańców Lędzin do głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Dziś o północy upływa termin oddawania głosów. Zgłoszony został projekt, w którym zamierzamy wykonać ogrodzenie boiska treningowego, wraz z jego niezbędnym wyposażeniem (wiaty dla piłkarzy). Jeśli Ktoś nie oddał jeszcze głosu, prosimy o mobilizację, bowiem nie ma czasu na odkładanie głosowania już na późniejszy termin!
Prosimy wszystkie osoby związane z  Klubem, a także osoby którym nie jest obojętny poziom szkolenia młodych piłkarzy w Naszym mieście o głosy na: PROJEKT NR 4, dzięki któremu Nasza młodzież będzie mogła rozgrywać swoje mecze na boisku bocznym w lasku przy ul. Stadionowej, projekt ten ochroni również murawę boiska przed zwierzyną leśną, a także podniesie komfort przeprowadzanych zajęć. Ogrodzenie i wyposażanie boiska pozwoli na zgłoszenie go do rozgrywek, a także ułatwi planowanie terminarza gier ligowych.Głosowanie trwa od 7 września – 30 września. Prawo do oddania głosu na jeden wybrany projekt ma każdy mieszkaniec Lędzin, niezależnie od okręgu w którym mieszka (także i mieszkaniec niepełnoletni).

Swój głos oddać można na trzy sposoby:

  • osobiście – w wyznaczonych miejscach (w Urzędzie Miasta oraz w Szkole Podstawowej nr 4 na Goławcu),
  • korespondencyjnie (na adres: Urząd Miasta Lędziny, ul. Lędzińska 55, 43-143 Lędziny),
  • za pomocą interaktywnego formularza do głosowania.
 Głosować możemy online, link poniżej:

http://www.ledziny.pl/dla-mieszkancow/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-2022-ankieta.html?fbclid=IwAR1_IzsqS2xAOYBSjQxEiNMvVsPDFJ5Q6Eds8wlWOS4pQPLRL2O5467maIA

 

Każdy głos się liczy!