Po raz ostatni w tym roku przypominamy o możliwości wsparcia projektu MKS Lędziny w głosowaniu na Budżet Obywatelski. 30 września jest ostatnim dniem głosowania, dlatego po raz kolejny prosimy o wsparcie – właśnie tu, właśnie teraz! Nie ma czasu na odkładanie decyzji o głosowaniu! Poniżej szczegóły.
Boisko na którym obecnie trenujemy bardzo dobrze spełnia potrzeby treningowe Naszego klubu, jednakże brak ogrodzenia oraz ławek rezerwowych powoduje, iż trudnym byłoby zorganizowanie meczu ,,mistrzowskiego” drużyn młodzieżowych. Drugim motywem Naszego działania jest strach przed całkowitym zniszczeniem płyty boiska przez zwierzynę leśna która już niedługo będzie szukać pożywienia dlatego tak konieczne jest ogrodzenie w/w boiska.
DLATEGO SERDECZNIE PROSIMY O GŁOSY NA PROJEKT NR 3.
Prawo do oddania głosu na jeden wybrany projekt ma każdy mieszkaniec Lędzin, niezależnie od okręgu w którym mieszka.

Swój głos najszybciej oddać można na dwa sposoby:

✅ osobiście – w wyznaczonych miejscach (w Urzędzie Miasta oraz w Szkole Podstawowej nr 4 na Goławcu),

✅ za pomocą interaktywnego formularza do głosowania.

http://www.ledziny.pl/dla-mieszkancow/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-2021-ankieta.html
 Przypominamy, każdy mieszkaniec Lędzin – także i niepełnoletni (reprezentowany przez rodziców), może oddać jeden głos!
Zachęcamy do głosowania!