Jako podsumowanie weekendu oraz meczu MKS-u w Bieruniu Starym, zachęcam do odwiedzenia portalu www.serwislokalny.com, gdzie można znaleźć materiał podsumowujący jesienne występy drużyn z Naszego powiatu, w tym oczywiście MKS-u Lędziny, wraz z pomeczową wypowiedzią trenera Idczaka.

A poniżej przedstawiamy ostatni już tej jesieni raport dotyczący występów byłych lędzińskich piłkarzy na boiskach III, IV, V ligi w barwach innych klubów.

W III lidze grupie południowej, po dwóch porażkach przełamał się i wygraną odnotował Nadwiślan Góra, pokonując na wyjeździe 2:1 Pniówka Pawłowice. O wygranej zespołu Adama Noconia przesądzili Furczyk i Łączek, a Tomasz Matysek spędził na boisku równo 60 minut.

LKS Czaniec, w barwach którego zobaczyliśmy Dawida Frąckowiaka, przegrał na własnym boisku 0:1 z Odrą Wodzisław.

Cenne zwycięstwo w IV lidze odniósł GTS Bojszowy, pokonując 2:1 Drzewiarza Jasienica. Do wygranej i odwrócenia losów (ze stanu 0:1) pojedynku przyczynili się Wojciech Myszor (90 minut na placu gry) oraz Rafał Dąbrowski (także 90 minut).

W klasie okręgowej grupie II Pogoń Imielin zakończyła rozgrywki na dziewiątym miejscu w tabeli (z dorobkiem 24 pkt), w ostatnim pojedynku remisując 1:1 z Unią Dąbrowa Górnicza. Bramkę na wagę punktu w wyjazdowym spotkaniu zdobył Grzegorz Cuber. Unia Kosztowy natomiast w derbach Mysłowic przegrała 0:1 z Górnikiem 09. W jej barwach przez 90 minut występował Grzegorz Szymoniak. Kosztowianie zimę spędzą na piątym miejscu w tabeli gr. II (27 pkt).

Grupowy i zarazem lokalny rywal z klasy okręgowej, tj. Piast Bieruń Nowy, przegrał w Tychach 1:3 z rezerwami GKS-u Tychy. W jego barwach 90 minut prezentował się Paweł Brandys oraz  Sławomir Magiera, który został zmieniony w 64 minucie gry.

Dziękuję za uwagę:)