W sobotę (10.06.) o godzinie 17.00 na boisku sportowym w Tychach Jaroszowicach przy ul. Sportowej 6 MKS Lędziny pojedynkiem z Unią Racibórz zakończy długi, emocjonujący i wyczerpujący sezon 2016/2017. Przynajmniej ten w wydaniu ligowym. Przypominamy, że zmiana miejsca rozgrywania meczu podyktowana jest odbywającymi się w tym samym terminie Dniami Lędzin na stadionie miejskim.

MKS przed ostatnim pojedynkiem wiosny zajmuje V miejsce w tabeli, z nadzieją na wywalczenie IV miejsca (pod warunkiem ewentualnej porażki rezerw Podbeskidzia z Orłem Mokre). Natomiast, świetnie spisująca się wiosną Unia rywalizuje z Gwarkiem Ornontowice i Polonią Łaziska Górne o VII  lokatę

Pauzy kartkowe: Mateusz Malik (MKS);

Sędziowie: Adam Jakubczyk (Mikołów), Sławomir Mikuła, Michał Nowok.

Serdecznie zapraszamy!