Pozytywne wieści napłynęły po wczorajszym test meczu w Czeladzi, gdzie MKS pokonał miejscowy Górnik Piaski 4:1 (1:1), pokazując kawał dobrej piłki zwłaszcza w II części spotkania.

Bramki zdobywali Dawid Frąckowiak, Przemysław Duda, zawodnik testowany. Ostatni z goli był trafieniem samobójczym.

MKS: Kwiatkowski – Bednarek, Mateja, Masternak, M.Roszak, Uniejewski, Czupryna, Frąckowiak, Stworzyjan, testowany, testowany oraz  M.Nagi, P.Duda, Piasecki, testowany, Kozok, Karlik.

W MKS zaprezentowali się w defensywie, ponownie Mariusz Masternak, który prawdopodobnie nadal będzie reprezentował barwy klubu jesienią oraz nowy nabytek lędzińskiej drużyny, tj. Adam Mateja z GTS Bojszowy, a wcześniej przez wiele lat filar Nadwiślana Góra (obrońca, ur. 02.12.1985).

zawodnik_132

Wyjaśnia się także kwestia kolejnych z zawodników, którzy przymierzani są do klubu. Przedstawimy ich po dopełnieniu ostatnich formalności.