Następnym meczem kontrolnym przed zaplanowaną na 22 marca inauguracją rozgrywek będzie niedzielny pojedynek MKS-u Lędziny z występującym w bielskiej klasie okręgowej Pasjonatem Dankowice.

Spotkanie zostanie rozegrane 9 marca o godzinie 13.00 na boisku „Piast” w Pszczynie. Jak można zauważyć, będzie to pierwsze od dłuższego czasu spotkanie z rywalem z Dankowic, z którym po raz ostatni rywalizowaliśmy o utrzymanie – jeszcze w IV lidze – w sezonie 2004/2005. Zespół trenera Artura Bierońskiego zajmuje po rundzie jesiennej szóste miejsce w tabeli, z pewnością będzie więc wymagającym rywalem dla zespołu Sebastiana Idczaka.

Natomiast, w środę 12 marca o godzinie 16.00 MKS na zielonej murawie własnego boiska zmierzy się z III-ligowymi rezerwami Górnika Zabrze. Tym samym, potwierdzamy informacje, które znalazły się w komentarzach.