W ubiegłą sobotę rezerwy MKS’u Lędziny rozgrywały wyjazdowy mecz z wiceliderem B-klasy, LKS Woszczyce. Rezerwy przegrały to spotkanie 1:4 (1:2), z powodu braku bramkarza, między słupkami rezerw musiał zagrać zawodnik z pola, sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej, bo już na samym początku drugiej połowy zawodnik MKS’u otrzymał drugą żółtą kartkę i drużyna musiała radzić sobie w dziesiątkę.

Po koniec pierwszej połowy MKS złapał kontakt z rywalem po dobrze rozegranym rzucie z autu. Kozłowski mocno wrzuca w pole karne, Marcin Majer przedłuża piłkę głową, Szprengiel uderza na bramkę, bramkarz broni, ale z dobitką pośpiesza Nowrocki i zdobywa kontaktowego gola. Pomimo wielu sytuacji i dobrze rozegranych stałych fragmentów gry, m.in rzutów rożnych czy wolnych. MKS miał swoje sytuacje, których niestety nie wykorzystał.

MKS II Lędziny 1:4 (1:2) LKS Woszczyce

Kartki:

żółte: Janik,

czerwona: M.Majer (po dwóch żółtych)

Gol dla MKS’u: Nowrocki

Skład rezerw: Iciek – Urbańczyk, P.Majer, Kozłowski, Czudaj, Giza (Szumilas), Janik, M.Majer, Nowrocki (Łyżwiński), Karkoszka, Szprengiel (Klimza).

W innych meczach: 

LKS Brzeźce 4:1 LKS II Goczałkowice Zdrój

Unia Bieruń Stary 3:0 Leśnik Kobiór

LKS Mizerów 1:2 Polonia Międzyrzecze

LKS Wisła Mała 1:0 ZET II Tychy

UKS Warszowice 2:4 Czarni Piasek

Krupiński II Suszec 0:1 Polonia II Łaziska Górne

Następny mecz i zarazem ostatni na własnym boisku nasze rezerwy rozegrają w czwartek (tj. 15 czerwca) o godzinie 17:00 z zespołem LKS Wisła Mała.