Prezentujemy zbiorcze podsumowanie wszystkich ligowych występów naszych drużyn, począwszy od żaczków po seniorów. Wśród tych ostatnich, naszej drużynie nie udało się stawić czoła Kuźni (porażka 1:5), natomiast cieszy kolejna wygrana rezerw, która pozwala drużynie Zbigniewa Janika na ponowne włączenie się do walki o miejsce I w tyskiej B klasie.

IV liga:

MKS Lędziny – Kuźnia Ustroń 1:5 (0:1) Rożański 90k. – Rycka 45,83, Sikora 70,71, Pietraczyk 58;

Kulski – Małecki, Wesecki, Skrobek (Żebrowski 65), Guzy (Sidło 76), Śmigiel, Różański, Niedźwiecki, Filip, Walicki (Mirus 67), Sobieraj.

Przypominamy, iż spotkanie 28 kolejki IV ligi z GKS II Tychy zostanie rozegrane już w piątek (24 maja) o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Lędzinach.

B klasa Tychy:

MKS II Lędziny – Nadwiślan Góra 2:0 (0:0) Haba 59, Kobus 90;

P.Czudaj – Kobus, Dominiec, Kuzak, Giza, Tabuła, Haba, M.Firlej, Zawodny (Dudek 59), Urbańczyk, Kozaczuk.

Trampkarze C1/C2:

ZET Tychy – MKS Lędziny 0:17 (0:8)

Bramki: Ścierski 3, K.Głąb 3, Kaleta 2, O.Kowalczyk 2, Firlej, Bednarek, Karkoszka, Czech, Kolny, P.Mańka, Porwit.

 

Zespoły żaczków i orlików rywalizowały na boisku głównym oraz orliku przy ul. Pokoju z drużynami APN SMS Tychy, która za każdym razem postawiła zespołem trenerów Lesza i Wowro wysokie wymagania.

W najbliższy weekend naszych najmłodszych piłkarzy czekają kolejne wyzwania – tym razem wyjazdowe, czyli mecze ligowe ze Stalą Chełm Śląski (żaki) oraz GTS Bojszowy (orliki).

Drużyna żaczków wraz z trenerem. Foto: arch.

Fragment sobotniej rywalizacji orlików. Foto: MP