W zakończonym w Pszczynie kilkanaście minut temu spotkaniu juniorzy MKS-u zwyciężyli tamtejszą Iskrę 4:0, po golach Frukacza w 30 min, Salamona w 73, Mateusza Roszaka w 74 i Napieraja w 82.

[singlepic=2695,360,320]

Mateusz Roszak tym razem wspomógł kolegów z ekipy juniorów i przyczynił sie do zwycięstwa MKS-u nad Iskrą. Foto: Underek

MKS: Śliz, M.Roszak, Cięciara, G.Kostrzewa (Smolorz), Długajczyk, Śliwa (Michalski), Salamon, B.Papacz (R.Papacz), Frukacz (Ziółkowski), Majer (Cuber), Kalicki (Napieraj).

Oto co powiedział trener Piotr Bomba po meczu: „Jestem zadowolony z moich juniorów, cieszę się że podeszli do tego meczu w 100% profesjonalnie, bez żadnego lekceważenia drużyny przeciwnej. Ambicja, motywacja, zaangażowanie – te cechy mogliśmy dzisiaj zobaczyć na stadionie Iskry. Rozegraliśmy dobre zawody, o ile w pierwszej połowie przeciwnik prowadził wyrównany mecz, to w drugiej nasza przewaga nie podlegała dyskusji.”

W drugim spotkaniu istotnym dla czołówki tabeli, LKS Łąka przegrał z Sokołem Wola 1:3. MKS tym samym umocnił się na drugim miejscu w tabeli, nie zmniejszając jednak 7-punktowej straty do lidera z Woli.

W pozostałych spotkaniach padły następujące wyniki;  Mikołów-Wisła Wielka 3-3;  JUWe – Pniówek 3-3;  Bojszowy-Gardawice 2-0; Łąka – Wola 1-3; Piasek-Suszec 0-3wo (Piasek definitywnie wycofał drużynę – wszystkie zespoły otrzymują na wiosnę 3-0wo). Aktualna tabela w odpowiednim dziale.