W rozegranym dziś spotkaniu tyskiej b-klasy, rezerwy MKS’u Lędziny wygrały w wyjazdowym spotkaniu z ZET Tychy 5:1 (0:1) i dopisały sobie kolejne 3 punkty w drodze ku górze tabeli.

Mecz pomimo nieskutecznej pierwszej połowy i wyniku 1:0 dla gospodarzy, pewnie wygrany przez rezerwy MKS’u. Obfitował w wiele akcji i strzałów, a co za tym idzie sytuacji do strzelenia bramki, szczególnie po otworzeniu się po stracie drugiej bramki przez zawodników ZET’ki. Sporo błędów we własnym polu karnym popełniali obrońcy z Tychów co przyczyniło się do aż 3 rzutów karnych podyktowanych na korzyść Lędzin.

Bramki:

1:0 – Po indywidualnej akcja napastnika ZET’ki, mocne uderzenie z woleja na dalszy słupek i gol.

1:1 – Nowrocki po wrzutce z rzutu wolnego Janika, uderza pod poprzeczkę.

1:2 – Sieradzki po dograniu na 5 metr przez Nowrockiego, uderza z najbliższej odległości nie dając szans bramkarzowi.

1:3 – Marcin Majer wykorzystuje karnego za faul na Kamińskim.

1:4 – Bramkarz broni uderzenie Sieradzkiego z rzutu karnego, ale dobitki już nie, tym samym napastnik rezerw zdobywa drugiego gola w tym meczu.

1:5 – Kamiński z rzutu karnego, za faul na nim samym.

U góry od lewej: Sebastian Denuszek, Michał Dominiec, Sebastian Czudaj, Michał Urbańczyk, Łukasz Malicki, Adam Adamus, Paweł Majer, Grzegorz Krakowiak, Karol Gaweł, Marcin Majer, Artur Kamiński.

U dołu od lewej: Karol Nowrocki, Bartłomiej Kozłowski, Tomasz Orzegowski, Zbyszek Janik, Rafał Sieradzki, Dawid Apajewski.

Kartki:

• żółte: Adamus, P.Majer, Sieradzki.

Bramki dla rezerw zdobywali: Sieradzki 2, Nowrocki, M.Majer, Kamiński.

Skład rezerw: Apajewski – Krakowiak, Kozłowski, P.Majer, Malicki (Czudaj 85), Orzegowski (Giza 75), Janik, M.Majer (Dominiec 82), Nowrocki, Sieradzki (Gaweł 63), Adamus (Kamiński 46).

W pozostałych meczach 14 kolejki:

Pauza: Unia Bieruń Stary

LKS Gardawice 1:2 Polonia II Łaziska Górne

Sokół II Wola 2:4 LKS Woszczyce

Krupiński II Suszec 1:1 LKS Wisła Mała

LKS Brzeźce 2:1 LKS II Goczałkowice Zdrój

Pniówek II Pawłowice Śląskie 1:1 UKS Warszowice

Leśnik Kobiór – Josieniec Radostowice 3:0 w.o.

Za tydzień (19.11) rezerwy czeka ostatni mecz w rundzie jesiennej, zmierzą się z rezerwami Sokoła Wola, na własnym boisku o godzinie 13:00.