Rezerwy nie zawiodły w niedzielnym (06.09.) meczu i sprawdziły się w roli faworyta. Na własnym boisku pewnie pokonały LKS Mizerów 4:0 (0:0), dopisując 3 punkty do ligowej tabeli.

O ile w pierwszej połowie brakowało bramek, tak w drugiej rozstrzelaliśmy się na dobre nie dając szans przeciwnikom. Rywale z początkiem drugiej połowy mieli „swoje 5 minut” kiedy to po dobrze rozegranym rzucie wolnym o mało nie wpakowali nam bramki na 0:1. Jednak po tym małym wypadku przy pracy to my dyktowaliśmy warunki.

Otwieramy worek bramek efektownym uderzeniem Majera, który zamykał wrzutkę z lewego skrzydła na krótkim słupku, a jego strzał zaskakując golkipera gości lobem wpada do bramki.

Drugiego gola zdobywamy po wrzutce Rozmusa z prawej strony boiska, najlepiej w polu karnym odnajduje się Dominiec, który pewnie uderzył głową tuż przy słupku.

Trzecia bramka to indywidualny popis Adamusa, który po podaniu od Janika, skutecznie drybluje w polu karnym i piękną podcinką lobuje bramkarza gości.

Faul na Malickim i sędzia nie zastanawia się ani chwili dłużej, wskazuje na jedenasty metr.

Czwartego gola dokładamy po wywalczonym przez Malickiego rzucie karnym. Majer pewnie uderza i notuje swoją drugą bramkę w tym meczu.

Pewne zwycięstwo i kolejne 3 oczka w ligowej tabeli. Występowaliśmy w roli faworyta i nie zawiedliśmy kibiców, którzy zgromadzili się na naszym stadionie. Zapraszamy na kolejne mecze naszych drużyn !

Poniżej zapraszamy do obejrzenia skrótu meczowego (kliknij w link poniżej).

MKS II Lędziny 4:0 (0:0) LKS Mizerów

Strzelcy bramek: Majer 50′ i 76′, Adamus 65′ , Dominiec 53′.

MKS II: Apajewski – Rozmus, Mielec, Urbańczyk, Smaza (70′ Giza), Dominiec, Majer (C), Janik, Drążek (65′ S.Krakowiak), Malicki (78′ R.Stencel), Adamus (85′ D.Stencel).

Ławka: Czudaj, Giza, D.Stencel, R.Stencel, Sitarz.

żółta kartka: Urbańczyk 85′, Malicki 55′ – Chrobak 20′ (LKS Mizerów)

czerwona kartka: Niedziela 33′ (po dwóch żółtych, LKS Mizerów)

Następny mecz rezerwy rozegrają w sobotę (tj. 12 września) o 12:30, a ich rywalem będzie Gol Bieruń. Zapraszamy !