Bez zmian na szczycie tabeli grupy V klasy okręgowej – czołowa trójka postawiła kolejne zwycięskie kroki. MKS Lędziny, po wygranej 1:0 (0:0) nad Czarnymi Jaworze, wyeliminował w zasadzie rywali z walki o prymat w rozgrywkach. W grze – oprócz lędzinian – pozostają rezerwy Rekordu i GLKS Wilkowice, z którym nasza drużyna zmierzy się już za tydzień (sobota 30 kwietnia, godzi. 17.00).
MKS – Czarni Jaworze 1:0 (0:0) G.Kostrzewa 47
MKS: Kuchta – Todorski, Zygma, Piekielny, M.Nagi, S.Rzepa (Wójcik 70), Miklosh, Śliwa, Józefus, Varvarynets (Nowrocki 77), G.Kostrzewa (K.Kuzak 85).
żółte kartki: Kostrzewa, Nagi, Nowrocki.

„Jaworzanie dotychczas nie zdołali pokonać drużyny Lędzin i ten stan nie zmienił się po dzisiejszym spotkaniu. Pierwsza połowa była jednak dobra w wykonaniu Czarnych. Stworzyli oni sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Jako pierwszy defensywę rywali „postraszył” Mateusz Wajdzik. W okolicach 20. minuty głową uderzał Szymon Jastrzębski, jednak „na posterunku” był Mariusz Kuchta, a kilka chwil później o groźny strzał z dystansu pokusił się Szymon Harat.”

Gospodarze jednak weszli bardzo dobrze w drugą połowę. 48 sekund po jej rozpoczęciu Grzegorz Kostrzewa z zimną krwią wykorzystał prostopadłe dogranie od swojego kolegi z zespołu. Jak się później okazało, gol ten ustawił rezultat spotkania, choć w kolejnych fragmentach zawodnicy z Lędzin mogli pokusić się podwyższenie wyniku. Najlepszą okazję zmarnował Dawid Piekielny, który po świetnej kontrze MKS-u znalazł się przed bramką gości, lecz lob defensora, który świetnie pokazał się w tej akcji, okazał się nieprecyzyjny.

W innych meczach 21 kolejki:
Pasjonat – ZET 3:1 (1:0) Cięciel 5, Serwera 66, Herok 76k. – Bernat 86
BKS Stal – Piast Gol 3:2 (1:1) R.Tański 41,80k., Wojtyłko 77 – Magiera 5,59
BTS Rekord II – Ogrodnik 10:3 (5:2) Czaicki 1, Wróblewski 48, Kasprzak 21,31,36, 37,57,71,73,82 – Kobierski 22, Wilk 45, Granek 65
KS Bestwinka – GLKS Wilkowice 0:2 (0:0) Kępys 52,67
Iskra Pszczyna – LKS Studzienice 8:0 (2:0) Mąka 9, 51, Kondziołka 33, 61, Zieliński 83, 86, Szromek 68, Bohm 90,
JUWe Jaroszowice – Wisła Wielka 2:5 (2:2) Augustyniak 14, Roszak 22 – Kwiatkowski 17 sam., Tabiś 27, Kotas 52,64, Pinocy 89