Do rozpoczęcia rozgrywek w grupie I pozostały zaledwie dwa tygodnie (23-24 marca br.). Przedstawiam dziś pierwszą przymiarkę transferową w zespołach naszej grupy, przygotowaną na podstawie informacji zebranych z stron internetowych klubów, ale i zaprzyjaźnionych portali tj. sps24.pl oraz silesiasport.com. Czekam na sygnały o ruchach kadrowych, o których jeszcze nie wiem, ale i o ewentualnych błędach w zestawieniu. Tuż przed startem rundy przedstawimy oczywiście wersję końcową, już bez znaków zapytania.

Unia B.St.:

Ubyli: Kamil Uniejewski (MKS Lędziny)?, Sławomir Maławy (Czarni Piasek)?, Sławomir Magiera (Pogoń Imielin), Michał Zuga (Grunwald Ruda Śląska – powrót z wypożyczenia), Piotr Holewa (GKS II Tychy), Paweł Chmielowiec (kontuzja – zabieg)

Przybyli: Mirosław Pułka, Mateusz Wojtynek (AKS Mikołów)?

Unia Kosztowy:

Przybyli: Adrian Kowalski, Hubert Wilk (powrót po kontuzji), Łukasz Bogacki (Górnik 09 Mysłowice)

Ubyli: Mateusz Bednarczyk (futsal), Paweł Jędyk, Wojciech Śmigiel (Górnik II Wesoła)

Sokół Orzesze:

Przybyli: Łukasz Dubaniewicz (Górnik 09 Mysłowice), Nurkiewicz, Kubisz, Korcz, Jałowiecki; Jerzy Siochna (powrót po przerwie)

Sokół Wola:

Przybyli: Adam Słomka (Znicz Jankowice), Bartosz Koczy, Łukasz Nowak i Jakub Popiół(juniorzy)

LKS Bełk:

Przybyli: Marcin Polak (Piast Gliwice, ME), Adam Stanek (Polonia Marklowice), Konrad Cieślak (wolny zawodnik), Paweł Matochniejczuk (Energetyk Rybnik)

Krupiński Suszec:

Przybyli: Łukasz Mazur, Dawid Semeniuk (Energetyk ROW Rybnik)?, Piotr Byczek (Jedność Jejkowice)?

Czarni Piasek:

Przybyli: Bartosz Stachowiak (Nadwiślan Góra)?, Sławomir Maławy (Unia B.St.)?, Łukasz Lein (Grunwald Ruda Śl.)?, Piotr Moroń (LKS Łąka)?

Ubyli: Damian Sitek (LKS Łąka)?, Szymon Stencel (Jedność Jejkowice)

KS Żory:

Ubyli: trener Michał Skowron

Przybyli: trener Marcin Lewandowski

Jedność Jejkowice:

Przybyli: Artur Mościcki (GKS Jastrzębie), Robert Rudek (MOSiR Jastrzębie), Michał Herman, Sebastian Pieczka (powrót po kontuzji), Szymon Stencel (Czarni Piasek), Łukasz Wystryk (Orzeł Jankowice)

Ubyli: Piotr Byczek (Krupiński Suszec)?

Energetyk II Rybnik:

Ubyli: Dawid Semeniuk (Krupiński Suszec)?

Przybyli: Michał Stroka (LKS Nędza), Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze ME), Marcin Musioł (Przyszłość Rogów)

Orzeł Mokre:

Ubyli: Piotr Aniśko, Michał Grychtoł (Rozwój II Katowice, powrót z wypożyczenia)

LKS Studzionka:

Rozwój II Katowice:

Przybyli: Daniel Sobas (GKS Tychy), Przemysław Płonka (Hetman Katowice, powrót z wypożyczenia), Piotr Barwiński (juniorzy), Adam Żak (powrót po kontuzji), Mateusz Płowaś (Bazalt Sulików)?, Piotr Aniśko, Michał Grychtoł (Orzeł Mokre, powrót z wypożyczenia), Mirosław Tarabasz (Sparta Katowice)

Ubyli: Adam Krakowski (Szczakowianka Jaworzno), Dawid Colik, Rafał Lis (Przemsza Siewierz), Daniel Paszek (Podlesianka Katowice), Jakub Maciejewski (Podlesianka), Patryk Wieczorek (AKS Mikołów, wyp.), Mateusz Malec (wolny zawodnik), Damian Sadowski (Unia Ząbkowice)

GKS II Tychy:

Przybyli: Damian Drabik (powrót do treningów). Łukasz Biliński (AKS Mikołów)?, Michał Piotrowski (ZET Tychy)? Piotr Holewa (Unia B.St.), Grzegorz Długajczyk?

Ubyli: Daniel Sobas (Rozwój Katowice), Łukasz Tumicz (szuka klubu)

Pogoń Imielin:

Przybyli: Sławomir Magiera (Unia B.St.)