Do klubu docierają informacje o pierwszych zmianach terminarzowych. Przypominamy, iż sezon 2014/2015 rozpoczniemy już w najbliższą sobotę (tj. 9 sierpnia) o godzinie 17.00 derbowym spotkaniem z Unią Bieruń Stary.

W drugiej kolejce rozgrywek MKS zmierzy się na wyjeździe z AKS Mikołów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 sierpnia o godzinie 17 w Mikołowie. W niedzielę zagramy także 5 października, kiedy to o godzinie 11.00 MKS na boisku „Hetman” w Katowicach zagra z rezerwami Rozwoju Katowice.

Ważą się także losy pucharowego spotkania z Sokołem Wola. Jeśli władze MKS-u wyrażą zgodę, to na prośbę rywali, pucharowe spotkanie odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 17.30 na boisku MKS-u. Przeprowadzenie spotkania w Woli, z uwagi na trudności organizacyjne związane z brakiem boiska, byłoby niemożliwe.

O dalszych ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. Szczegóły tradycyjnie także w dziale „plan spotkań MKS-u”.

Jutro bądź w piątek przedstawimy kadrę zespołu na nowy sezon.