147… tyle dni zawodnicy, kibice oraz działacze Lędzińskiego klubu czekali na mecz 1 drużyny MKS-u Lędziny w I gr. ligi okręgowej.

Po prawie 5 miesięcznej przerwie na zielone boiska i walkę o ligowe pkt. wracają zawodnicy z Lędzin. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Nadwiślana Góra. Piłkarze z Góry rozpoczęli rundę wiosenną w ubiegłą sobotę, a ich przeciwnikiem był zespół z Bełku. Mecz zakończył się remisem 2-2. Obecnie MKS zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 21 pkt. po 16 kolejkach, zaś drużyna z Góry po 17 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 27 pkt.

W rundzie jesiennej, w spotkaniu między tymi drużynami padł remis 1-1 po bramce Dawida Karlika dla naszego zespołu, który w sobotnim meczu nie wystąpi z powodu kontuzji. Reszta drużyny jest w pełni sił i bardzo zmobilizowana. Więc pozostaje tylko zaprosić wszystkich sympatyków na ten bardzo ważny mecz, początek spotkania sobota godz. 16:00 na stadionie w Lędzinach.