Aż trzy spotkania rozegrały dziś lędzińskie drużyny: trampkarze starsi grali w półfinale rozgrywek na szczeblu Podokręgu, juniorzy odrobili zaległości w meczu z Krupińskim, a trampkarze młodsi podejmowali lidera swojej grupy z Tychów.

Świetną wiadomością jest fakt awansu piłkarzy Mirka Wowro do finału rozgrywek na szczeblu Podokręgu po wygranej 4:2 (2:1) w Woli. Upragniony awans do finału przyniosły dwa gole Szymona Buniewicza oraz bramki Michała Nagiego i Bartosza Haby! Gratulujemy:)

MKS grał w składzie: Czyżnik, Saternus, Mielec, Młocek, Bielusiak, Hachuła, Kula, Czypionka, Haba, M.Nagi, Buniewicz.

W drugim półfinale w poniedziałek 10 czerwca zagrają Łąka – Pniówek.

Podziałem punktów zakończył się zaległy pojedynek juniorów z Krupińskim. Grający na luzie lędzinianie zremisowali 2:2 (1:2) po bramkach Grzegorza Cubra (już w 40 sekundzie) oraz Krystiana Ziółkowskiego z rzutu karnego.

MKS: Krzykawski, Mróz (Fąfara), Ziółkowski, Kozłowski, Grzyb, Urbańczyk (Świergot), Janik, Białorucki, Szprengiel, G.Cuber, Lis.

W meczu zaległym TLJ: Brzeźce – Iskra 1:2.

Trampkarze młodsi ostatecznie, po perturbacjach z terminem, rozegrali mecz z Chrzcicielem przegrywając 4:19 (dwie bramki Karola Białonia, po jednej Szymona Siwka i Szymona Skupnika).

W pozostałych meczach grupy A2:

Wola – MOSM 3:2, Leśnik – Fortuna 4:4.