Sobotnimi turniejami rocznika 2010 oraz niedzielnymi występami piłkarzy z rocznika 2014 zamknęliśmy cykl turniejów halowych o Puchar Starosty powiatu bieruńsko-lędzińskiego, jaki odbył się po raz V – tym razem w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach.

Rocznik 2010 rywalizował w sobotę w grupie zaawansowanej, a także wśród zawodników o umiejętnościach może i nieco mniejszych, ale i równie ogromnym sercu do gry. Natomiast, w niedzielę do gry przystąpiło 9 zespołów (w tym dwie drużyny MKS) rocznika 2014.

W tej drugiej kategorii nie prowadzono klasyfikacji turnieju, ani nie nadawano wyróżnień indywidualnych. Do rywalizacji stanęły: Unia Kosztowy (z Dariuszem Szabrańskim na ławce trenerskiej), LKS Gardawice, KS Solavia Grojec, UKS Górnik Libiąż, Pogoń Imielin oraz po dwa zespół BAP Piast Gol Bieruń i MKS Lędziny. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami, dyplomami, a każdy zawodnik otrzymał medal. Nie zabrakło ciepłego poczęstunku w postaci pizzy.

Rezultaty turnieju z godziny 9.00:

I. UKS Górnik Libiąż, 15 pkt

II. Ciężkowianka Jaworzno, 12 pkt

III. BAP Piast Gol Bieruń, 9 pkt

Kolejne miejsca: Czułowianka Tychy, ZET Tychy, MKS Lędziny.

Najlepszy zawodnik: Wojciech Boratyński Górnik Libiąż,

Najlepszy strzelec: Patryk Ścierski – BAP Piast Gol,

Najlepszy bramkarz: Szymon Kwapisiewicz – ZET Tychy,

Rezultaty turnieju z godziny 14.00:

I. BAP Piast Gol 13 pkt,

II. MKS Lędziny 10 pkt,

III. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska I – 9 pkt,

Kolejne miejsca: Siódemka Tychy, Szczakowianka Jaworzno, Kalwarianka II.

Najlepszy zawodnik: Szymon Trybon – Kalwarianka

Najlepszy strzelec: Krystian Hamik – BAP Piast Gol,

Najlepszy bramkarz: Filip Szprengiel MKS Lędziny

Turniejowa galeria z soboty (19.02.)

II miejsce dla Ciężkowianki Jaworzno

Zwycięski UKS Górnik Libiąż

Zespół MKS Lędziny

Poniżej sobotni turniej popołudniowy

Zdjęcia z niedzielnego turnieju rocznika 2014

Dziękujemy wszystkim zespołom i gościom za przybycie i dobrą zabawę! Przepraszamy ze wszelkie ewentualne niedogodności i utrudnienia, związane z organizacją bądź obsługą imprezy.

Dziękujemy za wsparcie organizacji turnieju:
Powiat Bieruńsko-Lędziński,
Marek Spyra,
Pizza Max,
Cukiernia Piekarnia Wagstyl,
Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach,
Paweł Wanot,
a także wszystkim osobom prywatnym, które pomogły w organizacji przedsięwzięcia, także technicznej. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w pieczenie ciast, a także za pomoc w obsłudze kawiarni 🙂
oraz sponsorom głównym Naszego klubu:
BG BAU BOGUSŁAW GRABOWY