Dwa pierwsze turnieje w ramach VI już halowego turnieju piłkarskiego u Puchar starosty powiatu bieruńsko-lędzińskiego za nami! W dniu dzisiejszym przed południem toczyła się rywalizacja trampkarzy, natomiast od 13.00 na parkiet wyszły zespoły skrzatów. Zwłaszcza w trakcie drugiego z turniejów trybuny wypełniły się kibicującymi pociechom rodzicami.

Na parkiecie w trakcie gier aż iskrzyło od emocji. Wśród skrzatów popis umiejętności prezentowali piłkarze LKS Gardawice, GKS GieKSy Katowice, Niepokornych Orzesze, GTS Bojszowy, JUWe Jaroszowice oraz gospodarzy. Skrzaty MKS, występujące w składzie Maja, Iga, Wojtek, Oliwier, Szymon i Miłosz, pokazały kawał dobrej piłki i nowonabytych umiejętności piłkarskich, ciesząc się z każdej bramki i udanej akcji. Były strzały z bliska, daleka, zwody, dryblingi, jak i mnóstwo radości. Na dodatek, jeszcze pizzę przywieźli, kótra nie przeszkodziła w dalszej rywalizacji 🙂 Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał medal, a kapitan z zespołu pamiątkowy puchar, o który chyba w każdym z zespołów już w trakcie dekoracji trwały zacięte negocjacje.

 

Przed 13.00 zakończyła się rywalizacja trampkarzy z udziałem sześciu zespołów. W niej najlepsi okazali się piłkarze UKS Szopienice (15 pkt) , którzy z kompletem zwycięstw okazali się lepsi od (kolejno): Ciężkowianki Jaworzno (10 pkt), Pasjonata Dankowice (7 pkt) i JUWe Jaroszowice. Kolejne lokaty zajęli drugi zespół UKS-u i MKS Lędziny.

Po zawodach przyznano nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem wybrano Igora Olszaka z JUWe Jaroszowice, natomiast statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrał Alex Muller z UKS Szopienice.

Galerie z turniejów:

https://drive.google.com/drive/folders/1tJfj4Nn7XOF8UVimXMixcE7lloOiQQPs?usp=share_link

https://drive.google.com/drive/folders/1QjTMDHs27OVd4Dz3pPoasVYdGiCIroCk?usp=share_link

Ze strony organizatora, czyli Zarządu MKS Lędziny, przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia – zwłaszcza te niezależne od nas, jakie występowały w trakcie zawodów. Natomiast, jeśli chodzi o te zależne, to dziękujemy za ewentualne sugestie i uwagi.

Dziękujemy Sponsorom (powiat bieruńsko-lędziński oraz Starosta Bernard Bednorz, Członek Zarządu MKS Mariusz Luberda, radni Marcin Majer, Paweł Wanot, Marek Spyra, pizzeria MAX Lędziny oraz piekarnia-ciastkarnia Rudolf Wagstyl) oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji imprezy!

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i miła sportową atmosferę!