Dziś swoje spotkania rozegrały zespoły żaczków oraz juniorów. Ci pierwsi zainaugurowali trzecią wiosenną kolejkę, rozgrywaną na raty (pozostałe mecze 4 maja). Juniorzy, grając w Suszcu, odrobili natomiast zaległości z weekendu.

Najmłodsza drużyna zmierzyła się na lędzińskim Orliku z LKS Mizerów, przegrywając w ostatecznym rozrachunku 1:9. Jedyną bramkę dla żaczków zdobył Rafał Hachuła.

W innym dzisiejszym meczu: Leśnik – Studzienice 2:6 .

Juniorzy grali w Suszcu, w ostatnich sekundach dosłownie wyrywając rywalom punkt. Lędzinianie prowadzili do przerwy po golu G.Cubra. Lecz w drugiej połowie Krupiński najpierw  wyrównał, a w 86 minucie po kontrowersyjnym karnym wyszedł na prowadzenie. Na dwie minuty przed końcem gola na wagę punktu dla zespołu Mariusza Gajewskiego zdobył Fąfara.

MKS: Sitarz, Mróz, Ziółkowski, Maniura, Kozłowski, Nagi M, Cuber, Białorucki, Szprengiel, Nagi N, Lis oraz Grzyb. Fąfara, Janik.

W innych niedzielnych meczach TLJ : Pniówek – Brzeźce przełożony, Czapla – Iskra 0:2.