Tradycyjnie prezentujemy harmonogram gier wszystkich zespołów MKS, z zastrzeżeniem iż jutro (16.10.) okaże się, gdzie odbędzie się mecz Piasta z MKS. W grę wchodzi rozegranie spotkania także w Lędzinach… choć aktualnie ta informacja nie będzie już tak istotna dla kibiców…  Niestety, sprawdziły się bowiem najgorsze scenariusze.

Notowany od kilku tygodni gwałtowny wzrost zakażeń na COVID- 19 spowodował, że rząd wprowadza kolejne restrykcje. Dotyczą one m.in. sportu. We wszystkich strefach mecze będą rozgrywać się bez udziału publiczności.
Rządzący postanowili wrócić do rozgrywania meczów bez publiczności. Dotyczy to zarówno strefy żółtej, w której jeszcze przed kilkoma dniami można było wpuścić na trybuny 25% widzów, jak i czerwonej. I to niezależnie od tego, czy wydarzenia odbywają się na stadiony, czy w hali. Nowe obostrzenia wchodzą w życie od soboty 17 października. My jako redakcja, postaramy się w jakikolwiek sposób zrekompensować brak możliwości odwiedzania stadionów, ale o tym poinformujemy późniejszym czasie.
Oto plan spotkań:
  • klasa okręgowa: Piast Bieruń – MKS (sobota godzina 15.00),
  • b klasa: Tysovia Tychy – MKS II Lędziny (sobota, godzina 15.30, boisko Ogrodnika)
  • trampkarze: MKS – Leśnik Kobiór (sobota, godzina 14.00),
  • młodziki: Polonia Międzyrzecze – MKS (niedziela, godzina 12.30),
  • orliki E1: MKS – Czułowianka Tychy (piątek, godzina 17.30, orlik przy ul. Pokoju),
  • orliki E1 + E2: turniej w Suszcu, boisko orlik przy ul. Szkolnej 130 (sobota godzina 12.00)

Foto główne: Szymon Szwajkowski – KS Bestwinka (10.10.2020)