Przed nami wyjątkowy weekend. Nie tylko z racji pogody, która zapowiada się wybornie, ale i z racji licznych wydarzeń piłkarskich wśród których na pierwszy plan wysuwa mecz 8 kolejki klasy okręgowej pomiędzy MKS Lędziny, a JUWe Jaroszowice.

Seniorzy:

Klasa okręgowa: MKS – JUWE, sobota 02.10., godz. 15.00.,

Są spotkania na które nie trzeba zapraszać. Do takich należy pojedynek z JUWe Jaroszowice, czyli z rywalem zza miedzy, z którym znamy się doskonale. Nasi piłkarze wiedzą o rywalu bardzo dużo, podobnie zresztą jak i zespół z Jaroszowic, przed którym MKS raczej nie ma tajemnic. Jego trenerem od kilkunastu dni jest Jacek Mikolasz (w końcu mieszkaniec Lędzin i wieloletni zawodnik MKS, który jeszcze nie tak dawno przywdziewał barwy lędzińskiego klubu). To nie wszystko, w bramce zobaczymy zapewne Szymona Kwiatkowskiego, a w polu gry Dawida Frąckowiaka i Damiana Czuprynę. A przecież do niedawna barwy JUWe reprezentował jeszcze Adrian Gąsior, a kto wie czy Prezes Marek Demko z nowym trenerem nie szykuje jakichś kadrowych niespodzianek i czy na murawę np. nie wybiegną Mateusz Roszak, czy Dawid Karlik, wciąż widniejący w kadrze zespołu. JUWe po rozegraniu zaległego spotkania z LKS Łąka (2:2) ma na swoim koncie 8 punktów, zajmując 11 miejsce w tabeli. MKS natomiast, czając się za plecami liderów, szuka szans na zmniejszenie czteropunktowego dystansu do zespołu BTS-u Rekord II, który w 9 kolejce zagra z Czarnymi Jaworze.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Podokręgu Bielsko-Biała: Adrian Kozieł, Wojciech Ogiegło, Seweryn Gac.

B klasa Tychy: Nadwiślan Góra – MKS,  sobota 02.10., godz. 16.00.,

Młodzież:

Młodzik IV liga: MKS – GKS Tychy sobota 02.10., godz. 9.00.,

Junior młodszy: Siódemka Tychy – MKS, ndz. 03.10., godz. 15.00 (ul. Edukacji 7, MOSiR)

Trampkarz V liga: Leśnik Kobiór – MKS, ndz. 03.10., godz. 11.30 (Kobiór, ul. Tuwima 33).

Pauzuje zespół orlików (trenera Dawida Kosiby) i młodzików V liga (trenera R.Wowro).