Przedstawiamy plan letnich gier kontrolnych oraz informacje dotyczące pierwszych treningów. Inauguracyjny trening pierwszej drużyny przed nowym sezonem odbędzie się w poniedziałek 15 lipca o godzinie 17.30.!

Natomiast, już w piątek 12 lipca – także o 17.30 – odbędzie się spotkanie organizacyjne z trenerem Sebastianem Idczakiem, na które zaproszeni są  juniorzy, czy wszyscy zawodnicy którzy chcą się sprawdzić Lędzinach. Zwłaszcza zaś Ci, którym wiek juniora się już skończył. W zależności od tego, jaki będzie odzew na powyższe ogłoszenie i frekwencja, zostaną podjęte dalsze decyzje. Jednakże, Ci zawodnicy będą mieli szansę sprawdzić się już w pierwszym meczu kontrolnym.

Oto letni harmonogram sparingów:

17 lipca – MKS – KS Chełmek

20 lipca: MKS – Podlesianka Katowice

27 lipca: MKS – Sarmacja Będzin

31 lipca: MKS – Znicz Jankowice

3 sierpnia: MKS – Urania Ruda Śl. (ten rywal może ulec zmianie)

Informacje o miejscach i godzinach rozgrywania sparingów będziemy podawać na bieżąco.