Przedstawiam plan sparingów MKS-u w przerwie zimowej. Niektóre terminy się pokrywają, bowiem trener Idczak umówił od razu mecze kontrolne dla zespołu juniorów, tak by mieć możliwość wypróbowania w pierwszej drużynie jak największej ilości zawodników z zespołu Mariusza Gajewskiego i ewentualnych sprowadzonych. Czasem będzie więc konieczność podzielenia kadry na dwie drużyny.

Zaplanowane zimowe sparingi:

28 styczeń turniej halowy w Bojszowach, Memoriał im. Jasińskiego

28 styczeń ZET Tychy (zawodnicy nie powołani na turniej i juniorzy)

01 luty Górnik 09 Mysłowice

04 luty LKS Radostowice

04 luty GTS Bojszowy

08 luty Tęcza Błędów

11 luty JUVE Jaroszowice

17 luty MRKS Czechowice Dziedzice

18 luty Rekord Bielsko Biała

25 luty Podlesianka Katowice

25 luty GKS II Tychy

02 marzec LKS Rudołtowice

11 marzec LKS Skidziń

14 marca Siódemka Tychy

17 marzec LKS Bestwina

O wszelkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.