Zajmujący po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli grupy I klasy okręgowej, piłkarze MKS-u Lędziny w dniu 13 stycznia br. wznowili po przerwie zimowej treningi. W okresie przygotowawczym podopieczni Marcina Berezy rozegrają następujące spotkania kontrolne:

– 4 lutego z JUWe Jaroszowice,

– 9 lutego z KS Chełmek,

– 13 lutego z Unią Dąbrowa Górnicza,

– 17 lutego z LKS Goczałkowice,

– 20 lutego z LKS Studzienice,

– 25 lutego z LKS Czaniec,

– 28 lutego z Pasjonatem Dankowice,

– 7 marca z APN GKS Tychy,

– 14 marca z Brzeziną Osiek.

Inaugurację rundy wiosennej sezonu 2014/2015 zaplanowano na 21 marca br. Wtedy to lędzinianie zmierzą się w Bieruniu Starym z miejscową Unią w derbowym pojedynku 16 kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy I. W tym roku nie odbywa się w Bojszowach tradycyjny Memoriał im. Jasińskiego.