Przed nami długi weekend związany z 1 listopada. Mam jednak nadzieję, że kibice MKS-u w tym zamieszaniu znajdą czas na odwiedzenie piłkarskich boisk.

Już jutro o godzinie 15.30 trampkarze starsi rozegrają u siebie zaległy mecz z Czaplą Kryry. Ich kolejnym przeciwnikiem będzie LKS Goczałkowice – ten mecz na wyjeździe w sobotę o godzinie 9.00. Także w sobotę w meczu wyjazdowym – o godzinie 11.00 – juniorzy w ostatnim meczu rundy jesiennej zagrają z Pniówkiem Pawłowice. O 15.00 na głównym boisku natomiast, pierwsza drużyna w meczu 13 kolejki klasy okręgowej zmierzy się z rywalem egzotycznym (czyli takim o którym prawie nic nie wiemy), czyli Tempem Paniówki. Na koniec, w poświąteczny wtorek trampkarze młodsi w Bieruniu powinni zagrać z miejscową Unią.