Znamy już szczegółowy plan VIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia, bo tak brzmi oficjalna nazwa sobotnich zawodów (24.012009 r.) – jest to turniej jednodniowy, a nie jak informowałem wcześniej dwu.

Rywalizacja toczyć będzie się w dwóch czteroosobowych grupach, z których to dwa najlepsze zespoły awansują do rozgrywki finałowej, ktora także toczyc sie będzie w jednej czterozespołowej grupie. W grupach obowiązuje oczywiście system każdy z każdym, 2 x 10 minut.

MKS Lędziny zagra w grupie B z Piastem Bieruń Nowy, Pogonią Imielin oraz JUVE Jaroszowice. W grupie A zagrają GTS Bojszowy, Unia Bieruń Stary, Stal Chełm Śląski oraz Polanka.

Turniej rozpoczyna sie o godz. 9.00.

Kolejno zagrają ze sobą:

1. Unia – Bojszowy

2. Stal – Polanka

3. Piast – JUVE

4. MKS – Pogoń

5. Unia – Stal

6. Bojszowy – Polanka

7. Piast – MKS

8. JUVE – Pogoń

9. Unia – Polanka

10. Bojszowy – Stal

11. Piast – Pogoń

12. JUVE – MKS

Pozostaje mi serdecznie zaprosić do Bierunia, zwłaszcza, że będzie to debiut trenerski Marcina Polarza w Lędzinach, emocji i dobrej piłki nie zabraknie:)!!!