Piłkarze MKS-u Lędziny w dniu 11 stycznia 2016 r. wznowią treningi po przerwie zimowej, a obecnie wciąż – jeszcze do 15 grudnia – odbywają jednostki treningowe w hali sportowej PZS. W okresie przygotowawczym podopieczni Sebastiana Idczaka rozegrają następujące spotkania kontrolne:

– 23 stycznia z GKS II Tychy (w Tychach),

– 30 stycznia z ZET Tychy (w Tychach),

– 3 lutego z Polonią Łaziska Górne (Stadion Śląski),

– 5 lutego (19.00) z LKS Bobrek (w Chełmku),

– 13 lutego z Jednością Przyszowice (w Tychach),

– 20 lutego z Krupińskim Suszec (w Żorach),

– 27 lutego z juniorami GKS Tychy (U-19),

– 3 marca z GTS Bojszowy (Bojszowy Nowe),

– 5 marca z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza (DG),

– 12 marca z Josieńcem Radostowice (w Czechowicach-Dziedzicach).

Inaugurację rundy wiosennej sezonu 2015/2016 zaplanowano na 19 marca 2016 r. Wtedy to lędzinianie zmierzą się w Kostuchnie z miejscowym MK Górnik Katowice w pojedynku 16 kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy I. Wciąż czekamy także na wyznaczenie daty finałowego meczu Pucharu Polski z Pniówkiem Pawłowice.