Na początku Nowego 2013 Roku prezentujemy plan zimowych sparingów MKS-u Lędziny. Wszystkie za wyjątkiem ostatniego meczu z Gwarkiem Ornontowice, odbędą się na wyjazdach. Ponadto, 26 stycznia MKS tradycyjnie wystąpi w Bojszowach w halowym Memoriale im. Jasińskiego. O wszelkich ewentualnych zmianach i korektach w powyższym planie, będziemy informować na bieżąco.

SPARINGI zima 2013:

19 styczeń – Nadwiślan Góra (Kostuchna)

25 styczeń – Znicz Jankowice (Pszczyna)

26 styczeń – Turniej Halowy

30 styczeń (środa) – Warta Zawiercie (Zawiercie)

02 luty – APN GKS Tychy ŚLJ (Tychy)

06 luty (środa) – Urania Ruda Śląska (Nowy Bytom), godzina 16.00

20 luty – Podlesianka Katowice (Podlesie)

23 luty – Sarmacja Będzin (Będzin) godz. 11:00

02 marzec – AKS Niwka (Sosnowiec)

09 marzec – MK Katowice (Kostuchna)

16 marzec – Gwarek Ornontowice (Lędziny)