Drużyna MKS-u w piątek o godzinie 18.00 rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Poznaliśmy pierwszych sparingpartnerów drużyny Marcina Polarza.

MKS 20 lipca zagra ze Zniczem Jankowice, 28 lipca u siebie z LKS Skidzin, 31 lipca z Górnikiem Wesoła, a 3 sierpnia z AKS Niwka. Na koniec, w próbie generalnej przed meczem ligowym 7 sierpnia MKS zmierzy się z JUVE Jaroszowice.

Co do ruchów transferowych, na razie sporo wskazuje na to, że nikt nie odejdzie, łącznie z Tomkiem Matyskiem, który nie zakotwiczył w GKS-ie Katowice.

Co do graczy mogących zawitać do MKS-u, na stronie www.sport.tygodnikecho.pl pojawiły się nazwiska Czmoka i Pawłowicza  z Sokoła Wola oraz Idczaka (obrońca/pomocnik – były zawodnik MKS-u) i Kapeli z Chrzciciela Tychy, jako tych którzy mieliby trafić do Lędzin. Czy tak będzie? Przekonamy się wkrótce.