MKS kontynuuje dobrą passę i w dniu wczorajszym w meczu wyjazdowym zwyciężył Piasta Bieruń Nowy 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola na początku II części spotkania z rzutu karnego zdobył niezawodny Kostrzewa. W kolejnych dwóch domowych meczach MKS zmierzy się z najpierw z Podlesianką Katowice, a następnie z AKS Mikołów. Oba te zespoły spotkały się wczoraj i po zwycięstwie 3:0 (0:0) zespołu z Katowic, Podlesianka zbliżyła się do AKS-u na odległości punktu i to ona wydaje się być faworytem do awansu. Być może to MKS pomoże rozstrzygnąć tą rywalizację z pretendentami do awansu, urywając któremuś z nich punkty?

Piast – MKS 0:1 (0:0) Kostrzewa 47 k.

Piast: Brandys – P.Cecuga, Kachel, Podsiedlik, Brzeziński, Śmigiel (Grzywa 75), Sz.Bobla, J.Rzepa, Wawoczny, D.Włoch, P.Włoch.

MKS: Kuchta – Ingram, Józefus, Pusty, Krakowiak, Nowrocki, Kut (Nowicki 80), M.Nagi (Sieradzki), Turczyński (Adamus 75), Zygma, Kostrzewa (Malicki 90).

żółte kartki: Brzeziński, Wawoczny, Śmigiel – Ingram.

Serdecznie zapraszamy na niedzielny mecz! Przypominamy, iż spotkanie z wiceliderem z Katowic zostało przełożone na 5 maja i rozpocznie się o 17.00!