Prezentujemy w poniższym newsie terminarze, jakie opublikował Podokręg Tychy dla wszystkich zespołów młodzieżowych (IV liga). Będą one uaktualniane na bieżąco w zakładce „Młodzież – terminarze i wyniki sezon 2019/2020”. Odmiennie od poprzednich sezonów, wyniki i harmonogramy gier wszystkich grup młodzieżowych będą prezentowane w jednej zakładce.

Juniorzy A1 - terminarz i wyniki (III liga - jesień):

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019        
MKS Unia B.St. 5:2 (Gierczak 2, Czudaj, Janota, Buchała) 31.08.19r. 11.00
JUWe MKS 2:0 08.09. 10.00
MKS UKS Warszowice 2:3 (Spyra , Patalong) 15.09. 11.00
Sokół Wola MKS   22.09. 12.00
MKS LKS Gardawice   28.09. 11.00
Czapla Kryry MKS   06.10. 15.30
MKS GTS Bojszowy   12.10. 11.00
         
         
         
         

Trampkarze - C1: IV liga (jesień

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 Grupa C1 IV liga      
Unia B.St. MKS 7:2 (M.Firlej, Zatoń) 02.09.19r. 17.00
MKS Polonia Łaziska G. 2:3 (M.Firlej 2) 07.09. 11.00
MKS BAP Gol Bieruń   22.09. 13.00
JUWe MKS   04.10. 16.30
MKS Grom Świerczyniec   12.10. 11.00
Rudołtowice MKS   19.10. 10.00
MKS Krupiński   26.10. 11.00
         
         

Młodziki - D1

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 Grupa D1, IV liga Gr. 3    
LKS Studzienice MKS 1:3 (Drozdek, Morkisz, Kruciński) 09.09.19r. 17.00
MKS BAP Gol Bieruń 5:3 (Kruciński 2, Drozdek, Zatoń, Zając) 17.09. 16.30
KP GKS Tychy MKS   22.09. 11.00
MKS Znicz Jankowice (Dz.)   28.09. 13.30
Leśnik Kobiór MKS   05.10. 13.00
Fortuna Wyry MKS   19.10. 13.00
MKS Polonia Łaz. Górne   27.10. 11.00
         

Orliki - IV liga, E1 grupa 5:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 E1, IV liga gr. 5      
MKS APN III GKS Tychy 5:10 (Kluz 2, Zych, K.Głab, Michał Kowalczyk) 01.09. 09.00
Polonia Łaziska Górne MKS 5:7 (Zych 3, Kluz, K.Głąb, Michał Kowalczyk, Jończyk) 09.09. 18:00
Siódemka Tychy MKS   21.09. 11:00
MKS APN V GKS Tychy   27.09. 17:00
APN III MKS   05.10. 12.00
MKS Czulowianka   13.10. 09:00
Stal MKS   19.10. 09:00
MKS Siódemka   27.10 09:00
APN V MKS   09.11. 09.00

Orliki - IV liga, E2 grupa 5:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 E2, IV liga gr. 5      
KSB Lędziny MKS 3:9 (Szprengiel 4, Firlej, Wlodarczyk, K.Głąb, W.Głąb, Michał Kowalczyk 01.09. 12.00
BAP Gol Bieruń MKS 4:10 (M.Firlej 4, K.Głąb 3, Włodarczyk, Karkoszka, Szprengiel) 15.09. 16.00
APN IV GKS Tychy MKS 1:3 22.09. 10.30
MKS APN II GKS Tychy   29.09. 11.00
MKS KSB Lędziny   06.10. 11.00
MKS BAP Gol   20.10. 11.00
MKS APN IV   27.10 11.00
APN II MKS   09.11. 13.30

Żaki - IV liga, F1 grupa 6

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina Miejsce
Jesień 2019 F1, IV liga gr. 6        
Grom Świerczyniec MKS 0:10 01.09.19 10.00 Świerczyniec
MKS GTS Bojszowy 1:4     Sierpowa 38
Stal Chełm MKS -      
MKS Stal - 07.09. 10.00 Lędziny
MKS Bojszowy 0:5     Pokoju 4
MKS Grom 8:0      
Bojszowy MKS   22.09. 09.00 Bojszowy
Stal MKS -     Gościnna 6
Grom MKS        
           
Turniej, gr 11          
JUWe MKS   28.09. 10.00 Sierpowa 38
Grom Świerczyniec MKS       Świerczyniec
           
JUWe MKS   05.10. 12.30 Tychy, Sportowa 6
Grom MKS        
MKS JUWe   12.10. 10.00 Lędziny
MKS Grom       Pokoju 4