W sobotę o godzinie 17.00 w Woli na boisku przy ulicy Międzyrzeckiej MKS Lędziny w meczu 2 kolejki klasy okręgowej zagra z miejscowym Sokołem.

Po porażce w meczu z Iskrą trudno przypuszczać, by interesował nas inny rezultat niż zwycięstwo. Doskonale sobie zdajemy sprawę jak trudno się gra w Woli. Nawet ubiegłoroczne zwycięstwo 2:0 przyszło ekipie Marcian Polarza ze sporym trudem. Wiosną było jeszcze efektowniej bowiem 4:0, lecz bramki padały dopiero w końcówce. Wolanie w pierwszym meczu sezonu pewnie pokonali Znicza Jankowice 3:0, a w meczu pucharowym wygrali z Josieńcem Radostowice 1:0. Lędzinianie spróbują zatrzymać dobrą passę Sokoła, tym bardziej że dyspozycji trenera będą już Roszak, czy Firlej. Nikt nie pauzuje za kartki – czerwona kartka Karlika w meczu z Iskrą była bowiem efektem dwóch żółtych.

Jak podaje strona www.sokolwola.eu, od sezonu 2005/2006 (kiedy MKS zaczął grać w klasie okręgowej po spadku z IV ligi) obie drużyny grały ze sobą 10 razy. MKS zwyciężał czterokrotnie, Sokół trzy raz i tyleż samo razy padł remis, bilans bramkowy 18 – 13 dla MKS-u. Nie dajmy więc rywalom okazji do poprawy statystyk.

Zapraszamy serdecznie na mecz:)