Kolejnym sparingiem i szansą pokazania się lędzińskiej publiczności licznej grupy testowanych piłkarzy będzie jutrzejszy mecz kontrolny z niedawnym rywalem z klasy okręgowej, tj. Podlesianką Katowice.

Drużyna MKS-u intensywnie przygotowuje się do inauguracji rozgrywek w IV lidze. Na treningach frekwencja dopisuje (trenuje od 20 do 30 zawodników) pomimo tego, iż urazy i problemy nie omijają kadry trenera Idczaka. Dotknęły one jak wiemy m.in. Tomasza Matyska i Grzegorza Kostrzewę, który miał powrócić po okresie wypożyczenia do JUWe Jaroszowice.

Początek spotkania o godzinie 18.30 na głównej murawie głównego boiska.

Więcej informacji kadrowych po jutrzejszym spotkaniu. Na razie z całą stanowczością można przekazać, iż w brawach MKS nie zobaczymy Olafa Augustyniaka, który po okresie wypożyczenia wrócił do GKS II Tychy. Na dalszą grę w MKS, mimo usilnych prób namówienia, jak dotąd nie zdecydował się Mariusz Masternak. Kolejne dni winny przynieść więcej konkretów i pierwsze decyzje. Wszak do rozpoczęcia rozgrywek pozostało 2,5 tygodnia.