Po przedstawieniu podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu pierwszego zespołu przychodzi pora na krótka analizę dokonań juniorów MKS-u.

Rozegrali oni w tej rundzie 10 spotkań (jeden mecz z JUVE został przełożony na wiosnę). Wygrali 8 razy, 1 raz zremisowali i doznali jednej porażki. Z dorobkiem 25 punktów i

bilansem bramkowym 37-9 MKS zajmuje drugie miejsce w tabeli, o 3 punkty ustępując liderowi z Pszczyny, którego jednak w bezpośrednim pojedynku rozbiliśmy 4-0, i prawdopodobnie gdyby nie odwołanie meczu z JUVE, to nasz zespół byłby liderem tabeli. U siebie MKS rozegrał 6 spotkań i wszystkie z nich wygrał, zdobył w nich 26 goli, a stracił jedynie 3!!! Na wyjazdach MKS zdobył 7 punktów (2 zwycięstwa, remis i porażka, bramki 11-6). Jedynej porażki zawodnicy MKS-u doznali w Bieruniu w meczu z Unią (0:1).

Strzelcy 37 bramek to:

8 – Majer
6 – Brona
4 – Bratek, Napieraj
3 – Sala
2 – G.Kostrzewa, P.Kostrzewa, Salamon
1 – Bania, Cięciara, Drozdek, Papacz, Śliwa, sam.

Wyznacznikiem dobrych występów juniorów jest także, fakt iż wielu z nich zaliczyło już debiut w pierwszym składzie MKS-u: M.Roszak, Brona, Śliwa, Sala, Sowik, Napieraj, Salamon, a Łukasz Brona zdobył nawet swego pierwszego gola w seniorskiej drużynie MKS-u.