Zwycięstwa juniorów, trampkarzy, młodzików przyniósł pierwszy jesienny weekend młodzieży. Porażki doznali jedynie orliki, którzy dzielnie walczyli w derbowym pojedynku z KSB Lędziny. Pamiętając jednak o tym, iż to nie wyniki są najistotniejsze na tym etapie szkolenia, prezentujemy podsumowanie weekendu (01.-02.09.).

Juniorzy: ZET Tychy – MKS 0:2 (bramki Kamil Chromik oraz Beniamin Drążek),

Trampkarze: MKS – Sokół Wola 3:2 (bramki Dominik Jałowy x2, Radek Szweda),

Młodziki: APN III GKS Tychy – MKS 2:5 (bramki: Bartek Czudaj, dominik Labe, Eryk , Kacper Morkisz 2)

Skład MKS-u: Majer Wojciech, Zając Artur, Tabuła Bartosz, Czudaj Bartek, Kubica Karol, Pająk Grzegorz, Labe Dominik, Zatoń Eryk, Morkisz Kacper, Płoski Bartosz, Larysz Igor, Skrzyniarz Kamil i Rudziński Kasjan.

Orliki: MKS – KSB 3:7 (bramki: samobójcza, Mateusz Gumprecht, Dominik Gralak)