Nim dokonam podsumowania występów pierwszego zespołu, poświęćmy jeszcze nieco miejsca najmłodszym lędzińskim piłkarzom i ich wynikom.

Trampkarze młodsi prowadzeni przez Wiesława Szwarockiego, po 7 rozegranych spotkaniach plasuję się na drugim miejscu w tabeli. Jak do tej pory zwyciężyli sześciokrotnie, a raz przegrali – z liderującym LKS Studzienice 3:6. Do zespołu ze Studzienic tracą jednak tylko jeden punkt, podobnie jak trzeci w tabeli Ogień Wola, który także zgromadził 18 oczek. I to zapewne między tymi zespołami rozegra się walka o zwycięstwo w Tyskiej Lidze Trampkarzy Młodszych, gr.2. Warto zwrócić uwagę na liczbę goli zdobytych przez lędziński zespół, aż 68 trafień może robić wrażenie.Należy jednak dodać, że rywale do naszej siatki trafiali aż 19-krotnie, więc nad tym elementem należałoby w zimie popracować:)

Nasze żaki (w TLTM 3″‚) rozegrały z kolei tylko 6 spotkań, ich bilans wychodzi na remis, gdyż MKS wygrał 3 pojedynki i 3 przegrał, zdobywając przy tym 19 goli, a tracąc 13. Podopieczni Jacka Mikolasza zajmują w siedmiozespołowym gronie 3 miejsce z dorobkiem 9 punktów, ustępując w tabeli faworyzowanym Sokołowi Wola i Polonii Łaziska.

Na koniec zwracam się do opiekunów wyżej wymienionych drużyn z prośbą, o przekazanie listy strzelców obu drużyn, gdyż wiem że takowe są prowadzone. Umieściłbym je na stronie. Myślę, że zawodnikom by było miło, gdyby zostali wyszczególnieni. Proszę także o przesłanie aktualnej kadry naszych żaków:)

Z góry dziękuję:)