Rozpoczynamy tradycyjny cykl podsumowań. Zaczynamy od trampkarzy starszych, którzy sezon zakończyli najwcześniej.

Drużyna Wiesława Szwarockiego zadebiutowała w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej, plasując się ostatecznie na szóstym miejscu w ligowej tabeli, w gronie 10 zespołów. Przejście do wyższej kategorii wiekowej często wiąże się z koniecznością pewnych zmian i przystosowania do nowych rywali, innych warunków gry, po prostu – większych wymogów. Trampkarze zapłacili już swoje frycowe i w przyszłym sezonie powinni z większym powodzeniem walczyć o czołowe lokaty w Podokręgu. Jak na razie byli słabsi od drużyn, które zwyciężyły (Polonia Łaziska czy Leśnik Kobiór) a z zespołami z końca ligowej stawki zwyciężali bez trudności.

MKS w 18 meczach zgromadził 27 punktów (8 zwycięstw, 3 remisy, 7 porażek) zdobywając 60 goli i tracąc 27. Prawie połowę z dorobku strzeleckiego stanowi 27 goli Wojtka Szumilasa. 12 trafień dorzucił Tomasz Umiński, po 4 Grzegorz Białorucki i Nikodem Nagi. Trzykrotnie do siatki rywali trafiał Łukasz Szymura, a dwukrotnie: Adrian Czudaj i  Arkadiusz Łyszcz. Po jednym golu zaliczyli: Szymon Krzemień, Bartek Kozłowski, Kamil Pawlik. Trzy punkty (za mecz z MOSM Tychy) i tym samym trzy zdobyte bramki MKS wywalczył bez gry.

W przyszłym sezonie powinno być lepiej. Chłopcy będą już ograni wśród rówieśników i to powinno procentować.