Zakończyły się dzisiejsze (27.02.) turnieje piłkarskie z udziałem zawodników z rocznika 2008 i młodsi oraz z rocznika 2012 (i młodsi). Jutro kolejne emocje, związane z zawodami rocznika 2010, kończącymi nasz cykl gier!

W młodszej kategorii wiekowej nie była prowadzona klasyfikacja końcowa (przynajmniej oficjalnie), lecz najlepszy występy odnotowaly Pogoń Imielin i Gol Bieruń, natomiast w rywalizacji młodzików zwyciężyli piłkarze z Akademii Piłkarskiej z Mikołowa (13 pkt), przed Unią Bieruń Stary (12 pkt), Ciężkowianką Jaworzno (6 pkt) i MKS Lędziny (5 pkt).

Najlepszym bramkarzem zawodów piłkarzy z rocznika 2008 wybrano Pawła Kupczyka z MKS Lędziny.

Uczestnicy turnieju rocznika 2008.

 

Młodsi piłkarze MKS-u zagrali ambitnie i odnieśli jedno zwycięstwo nad UKS Górnik Libiąż, które zapewne mocno ich zbuduje przed kolejnymi miesiącami pracy i treningów. W turnieju zagrały także Pogoń Imielin, Gol Bieruń, Grom Tychy, Strumień Polanka Wielka oraz wspomniany UKS Górnik Libiąż, które zaprezentowały wysokie umiejętności oraz prawdziwego ducha walki.

Wszystkim zespołom gratulujemy dobrych występów, dziękując za przybycie, dobrą zabawę i sportowe emocje!

Link do galerii z dnia dzisiejszego:

https://drive.google.com/drive/folders/1I359bnIOaXWeLV1kcqumaHvJcuU6ARrg?usp=sharing

Zdjęcia: Agnieszka Błażków

Jeszcze raz w tym miejscu dziękujemy wszystkim sponsorom, instytucjom oraz osobom które w jakikolwiek sposób wsparły organizację zawodów!