Dobiegająca końca przerwa zimowa w rozgrywkach IV ligi przyniosła kilka ruchów transferowych, zwłaszcza z Klubu. I choć w pewnym momencie zanosiło się na więcej odejść, to ostatecznie mówimy o trzech nazwiskach.

Z zespołem MKS-u Lędziny żegnają się Dawid Piekielny, Arkadiusz Kowalczyk oraz Sebastian Rzepa.

Dawid Piekielny zagra prawdopodobnie w Unii Bieruń Stary, przechodząc na zasadzie transferu definitywnego(w trakcie załatwiania). Podobnie jak i Sebastian Rzepa, którego zobaczymy w barwach sąsiada zza miedzy, czyli Unii Kosztowy.

Sebastian Rzepa jesienią wystąpił w 14 ligowych meczach, zapisując na swoim koncie 3 trafienia oraz dwie żółte kartki. Łączny bilans 3,5 letnich występów Sebastiana w Lędzinach to 81 spotkań, okraszonych 42 golami.

Popularny „Piekło” rozegrał w tym sezonie w drużynie trenera Napierały 4 spotkania, nie mniej jednak w poprzednich rozgrywkach był ważnym ogniwem zespołu, który wywalczył awans do IV ligi. Łącznie od 2017 roku (z przerwą na sezon 2018/2019) zapisał na swoim koncie 89 występów w lędzińskich barwach.

Arkadiusz Kowalczyk wiosną występował będzie natomiast w barwach RKS Grodziec (klasa okręgowa, grupa Katowice – Sosnowiec). Jego licznik w barwach MKS zakończył się się na 4 ligowych występach, oraz jednej – pięknej zresztą – bramce zdobytej w meczu z Unią Turza Śląska.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie MKS Lędziny, życząc sukcesów i powodzenia ww nowych Klubach!