Wracamy jeszcze do minionego weekendu, w kolejnym turnieju rozegranym na Woli żaki MKS-u Lędziny zanotowały następujące wyniki:
– MKS – GTS Bojszowy 2:2,
– MKS – Piast Bieruń 4:0,
– MKS – UKS Wola 2:5.
Wyróżniającymi zawodnikami byli strzelec 5 bramek Kacper Morkisz oraz zdobywca 2 bramek: Szymon Rzepus, a także Mateusz Gumprecht. Ostatnią z bramek zapisał na swoje konto Dominik Gralak.
W imieniu żaczków dziękujemy Pani Morkisz za ufundowanie dla zawodników słodyczy.
Swoje dodatkowe rozgrywki w miniony weekend rozpoczęli trampkarze oraz młodziki. Ci pierwsi zwyciężyli 3:0 z Sokołem Wola, natomiast młodziki ulegli Siódemce Tychy 0:5. Drużynę trenera Marcina Woźnego czekają jeszcze mecze z Rakami Gostyń (13.06.) oraz wyjazdowy z JUWe Jaroszowice.
W dniu wczorajszym zwycięstwo z Grom Świerczyniec 7:3 odnieśli natomiast piłkarze Jacka Mikolasza. Gole dla naszych orlików zdobywali Grzegorz Pająk (x4), Mateusz Wybraniec (x2) oraz Bartosz Noras. Kolejny mecz orliki rozegrają w sobotę a ich rywalem o godzinie 11.30 będzie Stal Chełm Śląski.