Oto krotka relacja z weekendowych (05-06.05) występów lędzińskiej młodzieży: orlików, juniorów oraz żaczków.
W niedzielnym (06.05.) wyjazdowym spotkaniu grupy mistrzowskiej Podokręgu, orliki MKS-u Lędziny pokonały LKS Łąka 11:2. Skład MKS-u: Wojtek Majer, Kacper Hamik, Daniel Segeth, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Karol Kubica, Dominik Pająk 3, Artur Zając, Jakub Malczyk 3, Dominik Gralak, Kamil Skrzyniarz, Eryk Zatoń 1, Igor Larysz 2, Kacper Morkisz 2.
Zawodnikami meczu, według trenera Ryszarda Wowro, zostali Jakub Malczyk i Eryk Zatoń.
Z kolei, orliki B, pod wodzę trenera Pawła Majera, remisowo 6:6 zakończyły mecz z JUWe Jaroszowice, a bohaterem meczu był Kasjan Rudziński, autor 5 goli, ostatniego gola na swoim koncie zapisał Dominik Labe.
Juniorzy młodsi w sobotnim spotkaniu rywalizowali z Fortuną Wyry, zwyciężając 7:1, a bramki zdobywali: Gaweł 3, Czudaj, Skitek, Chromik, Czerwieński.
Zespół młodzików tym razem nie rozgrywał swojego meczu.
Żaczki w swoim ostatnim turnieju rozgrywanym w ramach grupy 9, odniosły wyczekiwane zwycięstwo pokonując 1:0 Unię Bieruń Stary. Uległy także minimalnie 0:1 APN GKS Tychy oraz Golowi Bieruń 0:5. W kolejnej grupie 21, której rozgrywki ruszają w najbliższy weekend (13.05 o 13.00) rywalami będą ponownie Gol, a także APN GKS Tychy (tym razem jednak II zespół) oraz Stal Chełm Śląski.