Oto krótkie podsumowanie weekendu (08-09.09.) w wykonaniu zespołów młodzieżowych MKS-u.
W dniu dzisiejszym (09.08.) zapraszamy jeszcze na mecz rezerw MKS-u, które o 16.00 zmierzą się z LKS Wisła Mała.

Juniorzy: MKS – Siódemka Tychy 5:3 (Paweł Bierut, Patryk Czudaj, Kamil Chromik, Błażej Gierczak, Mateusz Rozmus),

Trampkarze: LKS Brzeźce – MKS 5:6 (Mateusz Firlej x3, Dominik Jałowy 2, Maciej Tukaj)

W drugim jesiennym meczu, a pierwszym na własnym boisku młodziki MKS-u w sobotę (08.09.) grając w ulewnym deszczu pokonali APN IV Tychy 10:1.

Sklad MKS-u: Kacper Hamik, Bartek Płoski, Bartosz Tabuła, Bartek Czudaj, Kasjan Rudziński, Grzegorz Pająk, Eryk Zatoń, Jakub Malczyk, Igor larysz i Artur Zając. Strzelcy bramek : Igor larysz 5, Eryk Zatoń 4 i Grzegorz Pająk 1.

Zawodnikami meczu tym razem zostali Eryk Zatoń i lgor Larysz.

Orliki: GTS Bojszowy – MKS 6:7 (Kacper Morkisz x6, Artur Zając).

W niedzielnym turnieju rozegranym w Świerczyńcu, żaczki pod wodzą występującego w zastępstwie trenera Ryszarda Wowro, rywalizowały z gospodarzami oraz z zespolami z Bierunia Starego: Golem i Unią.

Siedmiu wspaniałych żaczków: Michał Firlej, Wiktor Głąb, Karol Głąb, Daniel Wala, Wiktor Wójcik, Filip Szprengiel i Tomek Kubica brało udział w turnieju piłkarskim na Świerczyńcu. Dzięki bardzo ambitnej grze zremisowaliśmy jeden mecz, a dwie minimalne porażki były wynikiem tego, że było nas zbyt mało, a mecze były rozgrywane jednocześnie na dwóch boiskach, czyli graliśmy bez odpoczynku. Dziękujemy rodzicom za mocny doping i pomoc!
Bramki zdobyli: Karol Głąb 3 Wiktor Wójcik i Michał Firlej po 1.