Oto tradycyjny krótki weekendowy raport z występów lędzińskiej młodzieży:
Niestety, porażką 9:3 zakończył się wyjazd orlików MKS-u do Czechowic na mecz z Trójką. Po jednej bramce dla MKS-u zdobyli Eryk Zatoń, Jakub Malczyk i Grzegorz Pająk. Zawodnikami meczu zostali Bartosz Tabuła i Daniel Segeth.
Skład: Wojtek Majer, Jakub Kruciński, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Dominik Labe, Jakub Malczyk, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Artur Zając, Kamil Skrzyniarz, Mateusz Gumprecht i Igor Larysz.
Drugi zespół orlików z kolei zwyciężył w Cielmicach z Ogrodnikiem 9:6, a do siatki gospodarzy trafiali: Wojtek Majer (x4), Ksawery Orszulik (x2), Igor Larysz (x2) oraz Kasjan Rudziński.
Juniorzy zwyciężyli w Łaziskach Górnych miejscową Polonię 1:0, a zwycięskiego gola zapisał na swoim koncie Patryk Czudaj.
Zespół młodzików pauzował.