Kolejny weekend rozgrywek młodzieżowych za nami. Zwycięstwa odniosły drużyny juniorów i orlików. Nie powiodło się tym razem młodzikom, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie w meczu I zespołem APN GKS Tychy. Podobnie, obiecująco wypadły żaczki w pojedynkach z JUWe i Stalą Chełm Śląski, i pomimo skromnych porażek z radością zagrają w kolejnym turnieju.

Orliki MKS-u rozgrywały  mecz na wyjeździe z liderem grupy, rywalizując z APN VII Tychy i po bardzo dobrym spotkaniu wygrały 7:2, chociaż do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Wszyscy zawodnicy grali na wysokim poziomie, ale na szczególne wyróżnienie zasługują Karol Kubica i Daniel Segeth. Warto dodać, że było to piąte kolejne zwycięstwo podopiecznych Ryszarda Wowro w rozgrywkach, którzy z kompletem jesiennych zwycięstw objęli prowadzenie w tabeli.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Igor larysz – 5 i Bartosz Tabuła – 2. Skład MKS-u: Jakub Kruciński, Paweł Kupczyk, Kacper Hamik, Daniel Segeth, Dominik Labe, Dominik Gralak, Bartosz Tabuła, Igor Larysz, Grzegorz Pająk, Artur Zając, Karol Kubica, Kamil Skrzyniarz i Bartosz Płoski.

W dniu wczorajszym, juniorzy rywalizowali z Czaplą pewnie zwyciężając 5:0 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się Beniamin Drążek (x2), Kamil Chromik, Paweł Bierut i Przemysław Krzemień.

Drużyna młodzików uległa w Tychach APN I 1:3, a jedyną bramkę dla zespołu trenera Jacka Mikolasza zdobył Radosław Szweda.

MKS: Firlej, Jałowy, Jarczak, Maroszek, Praetz, Sala, Tukaj oraz Szyndlar, Szweda, Szandar, M.Ploski, Sz.Nowak, J.Nowak, Kuzak.

Żaczki uległy 1:3 JUWe Jaroszowice oraz 0:2 Stali Chełm Śląski. Akademia Sportu KSB nie stawiła się na zawody.